Dom Biesiadny "Zakątek Lipka"

Dom Biesiadny "Zakątek Lipka położony jest w Bługowie koło Lipki Krajeńskiej w powiecie złotowskim. Jest  to wymarzone miejsce na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz wesela. Posiadamy pięknie zagospodarowany teren o pow. 105.000 m2 z zabytkowym ogrodem ( wpisanym do rejestru zabytków) i dwoma stawkami. Jest to pozostałość po majątku rodu Wehlehof. Dawniej mieścił się tu  również piękny pałac, który niestety został spalony. Zakątek Lipka to miejsce z duszą i historią.

Do Państwa dyspozycji jest sala biesiadna o pow. 400 m2 pozwalająca na organizację imprez nawet do 250 osób. Przepiękna sala z barem oraz nowoczesnym i doskonale wyposażonym zapleczem kuchennym sprawi, że organizowane u Nas przyjęcia będą niezapomniane.

W bezpośrednim sąsiedztwie sali znajduje się letnia weranda z 30 kompletami wypoczynkowymi, pozwalająca na zaczerpnięcie świeżego powietrza w każdej chwili trwania imprezy. Dodatkowo posiadamy również leżaki, w których można się zrelaksować i podziwiać piękny zachód słońca. W osobnej części przylegającej do sali biesiadnej mieszczą się szatnia i toalety oraz hol dla szukających chwili wytchnienia. Z holu można przejść bezpośrednio do części hotelowej( w budowie).

22 nowoczesne pokoje 2 osobowe z łazienkami pozwolą w najbliższym czasie na przenocowanie gości, którzy niekoniecznie chcą zakończyć imprezę tego samego dnia.
Do dyspozycji gości jest także 50 miejsc postojowych, a dla bardziej wymagających - miejsca garażowe, a także plac zabaw.

Cały teren jest ogrodzony i monitorowany całodobowo, co sprawia, że goście mogą czuć się u Nas bezpiecznie. Naszymi atutami jest ciepła i domowa atmosfera, cisza, spokój i dyskrecja oraz odprężające spacery wśród czystej natury.