Wesela

Dzień Ślubu to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu dwojga ludzi.  Na pewno pragniecie Państwo, aby organizowane u nas przyjecie było wyjątkowe, a wspomnienie o nim, na zawsze pozostało w pamięci Waszej i Waszych gości.

Nasze doświadczenie w organizacji Wesel, gwarantuje wysoki standard przyjęcia. Oddajemy do Państwa dyspozycji wspaniałą salę z indywidualnym wystrojem, profesjonalną obsługą, składającą się z wyspecjalizowanych kucharzy i kelnerów, którzy chętnie przygotują dla Państwa wybrane dania, dokładając przy tym wszelkich starań, aby były smaczne i prezentowały się na talerzach elegancko.

W naszym menu znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne potrawy polskie, jak również inne smaczne dania. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania kulinarne. Pragniemy, aby Nasi goście byli zadowoleni, dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Organizując u Nas przyjęcie oferujemy podstawowy wystrój Sali. Bardziej wymagającym klientom zaproponować możemy indywidualną dekorację, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów i za dodatkową opłatą.

Na życzenie klienta oferujemy także słodki stół, który świetnie sprawdza się, gdy na przyjęciu jest dużo dzieci raz stół wiejski.